Bardziej inteligentne XC60.


To dynamiczny, średniej wielkości SUV hybrydowy typu plug-in, który dzięki atrakcyjnym detalom i wbudowanym funkcjom Google jest jeszcze bardziej inteligentny niż dotąd.Niższa emisja spalin, żadnych kompromisów.


Uzupełnienie klasycznego napędu o moc energii elektrycznej w hybrydzie plug-in spełnia Twoje obecne oczekiwania z uwzględnieniem troski o naszą wspólną przyszłość. W trybie całkowicie elektrycznym codzienne dojazdy do pracy oznaczają brak emisji spalin.

Zasięg w trybie elektrycznym

W trybie całkowicie elektrycznym możesz przejechać do 53 km na jednym ładowaniu.

Dynamiczna moc


SUV XC60 Recharge zapewnia świetne osiągi i dynamiczne prowadzenie.

Kontrola i dynamiczne prowadzenie dzięki intuicyjnej technologii i wbudowanym funkcjom Google.


Nawigacja najlepsza w swojej klasie


W pełni zintegrowane z samochodem Mapy Google, obsługa głosowa ('hands-free') możliwa dzięki Asystentowi Google, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i automatyczne korekty trasy pozwolą Ci bezproblemowo dotrzeć do celu.


Obsługa niewymagająca użycia rąk dzięki Asystentowi Google


Dzięki asystentowi Google w swoim Volvo możesz uzyskiwać wskazówki dojazdu, korzystać z funkcji rozrywkowych i pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami – wszystko to bez odrywania rąk od kierownicy i oczu od drogi. Aby rozpocząć, wystarczy powiedzieć „Hej Google”.


Zawsze na czasie


XC60 Recharge zacznie zdalnie otrzymywać automatyczne aktualizacje w 2021 roku. Kiedy funkcja ta będzie już dostępna, pozwoli Ci czerpać radość z samochodu, który przez cały czas staje się doskonalszy, a jego oprogramowanie jest zawsze aktualne.


Zanurz się w najwyższej jakości multimediach i dźwięku.


Dzięki Asystentowi Google możesz sterować głosowo niektórymi funkcjami SUV-a XC60 Recharge. Za pośrednictwem znajomego interfejsu i komend głosowych możesz cieszyć się rozrywką i utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Dzięki dostępowi do aplikacji w Google Play i opcjonalnemu systemowi audio high-end Bowers & Wilkins Twój samochód staje się częścią Twojego stylu życia.


Intuicyjnie Twój. Zaawansowana technologia pomaga połączyć jazdę ze spersonalizowanym komfortem i mobilnością.


Czystsze powietrze w kabinie


Zaawansowany filtr powietrza zastosowany w naszym pionierskim systemie wentylacyjnym eliminuje do 95% cząstek stałych PM 2.5 dopływających do kabiny. Dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie mogą oddychać zdrowszym powietrzem, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.


Wykreuj swoją idealną przestrzeń


Wstępne ogrzewanie, klimatyzacja i nie tylko - proste polecenie w aplikacji Volvo On Call pozwoli Ci zdalnie przygotować idealne warunki w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem jazdy.*


Dostrój swoją jazdę


Aktywne zawieszenie z samodopasowującym się zawieszeniem pneumatycznym wszystkich kół sprawia, że Twój SUV XC60 Recharge jest jeszcze bardziej dynamiczny i wyrafinowany. Pięć różnych ustawień – Comfort, Eco, Dynamic, Off Road i Individual – pozwala dostosować zawieszenie do preferowanego stylu jazdy.

Wsparcie dla bezpieczeństwa. Jest w naszym DNA.


Mniej stresu przy natężonym ruchu drogowym


Układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek (BLIS) zapewnia pomoc podczas zmiany pasa ruchu. Jeśli istnieje ryzyko kolizji z pojazdami znajdującymi się na sąsiednim pasie, układ BLIS może delikatnie wpłynąć na układ kierowniczy, pomagając Ci utrzymać samochód na właściwym torze jazdy.


Unikanie kolizji


Zarówno w dzień, jak i w nocy nasza inteligentna technologia wspomagająca bezpieczeństwo może pomóc w wykrywaniu i omijaniu innych pojazdów, pieszych, rowerzystów i dużych zwierząt. Odbywa się to poprzez ostrzeżenie kierowcy, a następnie - jeśli kierowca nie zareaguje - automatyczne hamowanie.*


Cofasz bez obaw


Układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z funkcją automatycznego hamowania wspomaga kierowcę podczas cofania przy ograniczonym polu widzenia. Układ ten jest w stanie wykryć pojazdy przejeżdżające z tyłu, a w razie potrzeby włączyć automatyczne hamowanie.**


Pomoc w skręcaniu przed pojazdami nadjeżdżającymi z przeciwka


Technologia wspomagania bezpieczeństwa może - poprzez automatyczne hamowanie - pomóc podczas skręcania przez nadjeżdżającymi pojazdami, w razie zagrożenia zderzeniem.


Wykrywa i koryguje opuszczanie pasa ruchu


Po przekroczeniu linii środkowej zawsze istnieje ryzyko zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem. Twój samochód może to wykryć i skorygować tor jazdy, pomagając Ci zająć bardziej bezpieczne miejsce na drodze.***


Widok 360° podczas parkowania


Dzięki czterem kamerom zapewniającym widok 360° i czujnikom bocznym pozwalającym monitorować obiekty znajdujące się po bokach samochodu nasz system może pomóc Ci bezpiecznie zaparkować nawet w ograniczonej przestrzeni.


* Wykrycie pojazdów, pieszych i rowerzystów poruszających się w tym samym kierunku, co samochód, jest możliwe przy określonych prędkościach i w określonych warunkach. Działanie systemów wykrywania zależy od oświetlenia obiektów i wymaga, aby przednie i tylne światła pojazdu były włączone, gdy jest ciemno. Przez cały czas za bezpieczną jazdę odpowiada kierowca.

** Funkcje wspomagające kierowcę nie mają zastępować właściwego skupienia uwagi i należytej oceny sytuacji przez kierowcę. Układ ostrzegający o obiektach zbliżających się z boku może mieć w określonych sytuacjach ograniczoną funkcjonalność. Funkcja interwencji układu hamulcowego jest aktywna tylko przy niższych prędkościach.

*** Funkcje wspomagające kierowcę nie mają zastępować właściwego skupienia uwagi i należytej oceny sytuacji przez kierowcę. Funkcja wspomagająca kierowanie pojazdem jest aktywna przy prędkościach od 60 do 140 km/h.

Dołącz do dyskusji na temat tego artykułu (1 odp.)

Okazje - Pilne - Promocje