Off-road - Wykaż się techniką jazdy!


Główną dyscypliną naszego rajdu są próby terenowe, polegające na zdobywaniu pieczątek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach pokonując błoto, wzniesienia i przechyły.


Adrenalina - Odkryj w sobie kierowcę rajdowego!


Każdy z uczestników poczuje przypływ adrenaliny pokonując odcinki specjalne, na których mierzony będzie czas przejazdu. Suma czasów będzie składową finalnego wyniku rajdu.


Orientacja - Orientuj się w terenie!


Trasę rajdu prowadzi Roadbook, to książka ze wskazówkami gdzie uczestnik musi się kierować aby dotrzeć do miejsc z pieczątkami. Rajd kierowany jest również po drogach publicznych.


Jak będzie wyglądał rajd
?


Przede wszystkim każdego uczestnika czeka świetna zabawa w terenie czyli błoto, wzniesienia, przechyły, adrenalina przy jeździe na czas i główkowanie w trasie, ponieważ czeka was kilka zagadek do rozwiązania! Każdy uczestnik może ze sobą zabrać rodzinę i przyjaciół, każdy jest mile widziany i każdy może wystartować! Przede wszystkim zabawa, to nasze motto!


Ważne zasady


Jakim autem można wystartować?


W GratRally mogą uczestniczyć tylko pojazdy bez ramy i z napędem na jedną oś.


Ile osób może być w jednej załodze?


Tyle ile auto posiada miejsc tyle osób może znajdować się w aucie i wspierać swoją załogę podczas rajdu. Wyjątkiem są tylko “odcinki specjalne”. Każda załoga powinna posiadać kaski. Podczas odcinków specjalnych, w których mierzony jest czas przejazdu w aucie mogą przebywać tylko 2 osoby, kierowca i pilot wyposażeni w kaski. W pozostałej części rajdu nie są one wymagane. Trasa rajdu prowadzi po drogach publicznych. Roadbook prowadzi nas, również po drogach publicznych kierując do stref z pieczątkami. Biorąc pod uwagę ten fakt, uczestniczące w rajdzie auta powinny posiadać polisę OC i przegląd, a kierowcy przestrzegać kodeksu ruchu drogowego.


Jak można przygotować samochód?


Dozwolone jest przerabianie auta w celu sprawnego poruszania się w terenie. Np. podniesienie samochodu, zabezpieczenie silnika od dołu, założenie terenowych opon i wiele innych. Każda z modyfikacji powinna umożliwiać poruszanie się po drogach publicznych.


Zapisz się już teraz! http://gratrally.pl

Dołącz do dyskusji na temat tego artykułu (0 odp.)

Okazje - Pilne - Promocje